Android Rootlu Telefonlar için Programlar

Merhaba Değerli Arkadaşlar bugün Size android rootlu telfonlarımızda Önemli kaçtane Program Anlatacağım Hemen Hemen olmazsa olmazlardan Bir kaç tanesini Anlatacağım Arkadaşlar bu Programları Kullanırken Neylere Dikkat Edeceğimizide Anlatacağım Rootlu Telefon Zararlara açık olmasıdır Bunu Bilmenizi İsterim.

Root Explorer:
Sistem Dosylarını Düzenleme Taşımı Silmeye Yarar. Arkadaşlar Bu Program Biraz Risklidir Kullanırken Sistem Dosyalarını Yanlışlıkla Simeyin aksi Taktirde Telefonunuz Birck Olabilir O nedenle googleden Araştırmanızı Tavsiye ediyorum.

Lucky Patcher:

Lucky Patcher Rootlu Telefonların Olmazsa olmazlardan Birtanesi Hemen Hemen bütün Her Yerde imdadımıza Yetişiyor Bununla Bütün Oyunların Programların Lisansını Silebiliyoruz Ve Programlarda Reklamları Silebilir Yani Programı Yukardan Aşagı Patchliyoruz.. Önemli Bir Uygulama !

Apk Editör Pro:

Adı Üstende Bir editör Ama Gerçekten Küçük Bişey Bununla Dünyalar Kadar İş Yapabiliriz Apk Dosyasını Hemen Hemen %60 Editliyebiliyoruz Bu Uygulamayla
Bu uygulama Sayesinde Artık Bizde Bir uygulama Sahibi  olabiliriz Önemli Yanı çok Kolay Ve Rahat olmasıdır..

Rom Manager Pro:

Rom Manager Çok Değerli Bir uygulamadır 7 den 70e Herkese Kullandıgı Bir rom Atma Programıdır Recovery Sorunlarında Kurtarıyor Bizi..

 

:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir